Facebook YouTube Newsletter
tel. 605 735 873

Zdjęcia mebli dla Sprawne Meblowanie

 

Zdjęcia mebli wykonane dla firmy Sprawne Meblowanie 

Pierwsze zdjęcia były wykonywane w sypialni, zależało nam na pokazaniu podświetlanych szaf dopasowanych do wymiarów pokoju.

Następnie zrobiliśmy zdjęcie zabudowy pokoju dziecięcego, tutaj aby urozmaicić zdjęcie rozłożyliśmy na podłodze koc oraz zabawki dziecięce.

Przyszła kolej na kuchnię, tutaj zależało nam na pokazaniu funkcjonalnych szafek na przybory kuchenne takie jak garnki, patelnie, sztućce. Zdecydowaliśmy się więc wykonać zdjęcia w różnych pozycjach szafek, na tym samym identycznym kadrze. Dzięki temu powstało po pięć zdjęć robionych w tym samym ustawieniu ale różniących się konfiguracjami.

Kolejne zdjęcia wykonaliśmy w innym mieszkaniu, tutaj zaprezentowaliśmy łazienkę z funkcjonalnymi szafkami dopasowanymi do pomieszczenia (dzięki czemu schowano wystające rury oraz zyskano więcej miejsca).

W korytarzu tego mieszkania znajdowała się funkcjonalna rozsuwana szafa z lustrem. Tutaj również zrobiliśmy kilka zdjęć na tym samym kadrze – dzięki czemu pokazaliśmy dostępne ustawienia szafy. Ciekawostką okazał się wieszak na rzeczy wbudowany w ramę szafy – to ciekawa opcja by np. powiesić torebkę.

Kolejne zdjęcia to szafka przy suficie oraz rozsuwana szafa na wymiar, tutaj również zostało wykonane kilka zdjęć w tym samym ustawieniu aparatu. W szafie znajdowała się ciekawy wysuwany schowek na biżuterię. W tym samym pokoju znajdowała się również mniejsza szafka w tym samym stylu.

Ostatnie zdjęcia to kolejny, trzeci już budynek. Tutaj skupialiśmy się na pokazaniu zabudowy kuchni. Również nie zabrakło ciekawych rozwiązań, wyraźnie widać, że zagospodarowany został każdy zakamarek. Dzięki czemu kuchnia wygląda nowocześnie, elegancko i zostało sporo wolnego miejsca po środku!

 

Kontakt

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń 605 735 873

Napisz pawel@pokazlepiej.pl

Obserwuj mnie na Facebooku

 

Nazywam się Paweł Tomalka. Działam na terenie całego kraju. Wystawiam FV 23%. Jestem Certyfikowanym Fotografem Google StreetView.
Zapraszam Cię do współpracy.

{"slides_column":"2","slides_scroll":"1","dots":"true","arrows":"true","autoplay":"true","autoplay_interval":"2000","loop":"true","rtl":"false","speed":"1000","center_mode":"false"}
Przeczytaj opinie klientów
Paweł Tomalka

Prowadzisz własną firmę?

Zapraszam Cię na mojego bloga
z poradami dla przedsiębiorców

Poza zdjęciami Google StreetView oferuję:

Moim klientom polecam również usługi firmy STUDIO G44
Zajmującej się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych oraz projektowaniem graficznym.

Regulamin strony | Polityka prywatności